O nás:

Společnost Broslures je zcela ručním výrobcem umělých vláčecích nástrah . Pro důraz na ekologii k výrobě nepoužíváme chemické tekuté gumy, ale 100% silikonový kaučuk. Tento silikon je velmi odolný, pružný a nereaguje s ostatními nástrahami.

Při barvení těchto silikonů, používáme vysoce koncentrované pigmentové barvivo, které je přidáváno přímo do výrobních materiálů, čímž zaručujeme barevnou stálost našich produktů. Všechny produkty jsou ochráněny speciálně namíchanou vrstvou čirého silikonu. Kombinací různých tvrdostí, vlastností a typů těchto silikonů, jsme schopni dodávat nástrahám ten nejatraktivnější pohyb a akci. Všechny naše nástrahy jsou vhodné jak na sladkovodní, tak i mořský rybolov. 

Design a složení našich nástrah je zcela unikátní a stává se tak novinkou na trhu přívlačového sortimentu. Kvůli jedinečnosti, originalitě a pro naši ochranu, jsme se rozhodli všechny naše produkty zapsat u Evropského úřadu duševního vlastnictví proti zneužití a kopírování. 

V budoucnu máme v plánu rozšířit naše portfolio o další produkty, které jsou již v procesu příprav. Návrhu nástrah, složení a následnému testování se věnujeme vždy několik měsíců, aby byl výsledek perfektní. Snažíme se, aby každý produkt, který ponese jméno naší firmy byl na trhu zcela nový a hlavně funkční! 

Jsme plně připraveni a odhodlání dostat společnost Broslures do povědomí všech milovníků sportovního rybaření a zejména milovníků přívlače! Doufáme, že si díky nám mnoho z Vás splní svůj rybářský sen!

Děkujeme!

Tým BROSLURES!

Výstřižek-removebg-preview.png